Location : Home > A > ASFLMPC-12.288MHZ-T3
ASFLMPC-12.288MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-12.288MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-12.288MHZ-T3 OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 87850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-12.288MHZ-T3 OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 57219 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-12.288MHZ-T3 OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 61945 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-12.288MHZ-T3 OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 87850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-092-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
399-93-155-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
431205-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
399-87-145-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-145-10-003101 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-145-10-003101 Preci-Dip 147880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-145-10-003101 Preci-Dip 287670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-4212601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
KU09C15100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Blade Pins 0.591" (15.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KU09C15100J0G Amphenol FCI 147260 2016+ 1500 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
KU09C15100J0G IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KU09C15100J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-308 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
811-22-035-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 35 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-035-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-035-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-035-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 35 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-035-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 35 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
325032-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325032-26-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0702800643 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold