Location : Home > D > DSC1001CE2-026.0000T
DSC1001CE2-026.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CE2-026.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CE2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 87390 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CE2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57559 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CE2-026.0000T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 42135 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3192038 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 20 Position Marshalling Distributor Gray 20-24 AWG
3192038 Phoenix Contact 147740 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3192038 Phoenix Contact 287550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-068-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431113-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431113-12-0 IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-234-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-234-41-007101 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-234-41-007101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-234-41-007101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com