Location : Home > D > DSC1001CE2-027.0000T
DSC1001CE2-027.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CE2-027.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CE2-027.0000T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 89070 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CE2-027.0000T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57459 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CE2-027.0000T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 42035 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-282961-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-282961-2 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282961-2 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1-282961-2 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546935-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546935-3 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546935-3 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1546935-3 TE Connectivity AMP Connectors 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com