Location : Home > S > SIT9002AC-18H25SO
SIT9002AC-18H25SO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S49-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
446-83-260-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-120-02-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SFM210-LPSE-D37-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
325245-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
2-796637-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-796637-1 TE Connectivity AMP Connectors 157570 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796637-1 TE Connectivity AMP Connectors 298950 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796637-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796637-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 21POS 5.08MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
0791091214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1925812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1925812 Phoenix Contact 157520 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1925812 Phoenix Contact 297490 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022022255 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0791077207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold