Location : Home > D > DF13B-6P-1.25V(20)
DF13B-6P-1.25V(20)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13B-6P-1.25V(20) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13B-6P-1.25V(20) CONN HEADER 6POS 1.25MM SMD TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM315-LPGE-D34-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
325215-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
3005138 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 6-24 AWG
3005138 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3005138 Phoenix Contact 147020 2016+ FUSE TERM BLOCK CART FUSE INSERT Unitronix Electronics Limited
3005138 Phoenix Contact 8000 2012+ FUSE TERM BLOCK CART FUSE INSERT EKT Electronics Co., Ltd
3005138 Phoenix Contact 8000 2012+ FUSE TERM BLOCK CART FUSE INSERT TPC Global Service Co.Ltd.
855-87-063-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold