Location : Home > M > M20-9761042
M20-9761042
Share on FacebookShare on Facebook
M20-9761042 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
M20-9761042 1970 HARWIN NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38215-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38215-10-0 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38215-10-0 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-87-159-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-159-10-003101 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-159-10-003101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-159-10-003101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7394-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7394-10 Aries Electronics 157210 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7394-10 Aries Electronics 277990 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com