Location : Home > S > SIT8208AC-83-25E-50.000000Y
SIT8208AC-83-25E-50.000000Y
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929841-01-34-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-020-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-020-40-001101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-020-40-001101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-020-40-001101 Preci-Dip 288410 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com