Location : Home > D > DF13-30DS-1.25C
DF13-30DS-1.25C
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-30DS-1.25C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-30DS-1.25C 24450 HIROSE 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
DF13-30DS-1.25C IN STOCK 36657 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
DF13-30DS-1.25C CONN SOCKET HOUSING 30POS 1.25MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF13-30DS-1.25C CONN SOCKET HOUSING 30POS 1.25MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DF13-30DS-1.25C 1.25mm Pitch Miniature Crimping Connector 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF13-30DS-1.25C originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF13-30DS-1.25C 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796695-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796695-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796695-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 13POS R/A .137 EKT Electronics Co., Ltd
1-796695-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 13POS R/A .137 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
853-87-066-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
433103-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433103-13-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430115-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430115-16-0 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-116-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-116-41-002101 Preci-Dip 147420 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-116-41-002101 Preci-Dip 298750 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1702340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702340000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 2POS 7.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1702340000 Weidmuller 147350 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1769191 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1769191 Phoenix Contact 147480 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1769191 Phoenix Contact 298850 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901481306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0394210004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.472" (12.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
416-83-210-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-210-41-007101 Preci-Dip 157020 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-210-41-007101 Preci-Dip 298990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546685-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1546685-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1546685-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 9.53MM EKT Electronics Co., Ltd
1-1546685-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 9.53MM TPC Global Service Co.Ltd.