Location : Home > B > BZX84C4V3TS-7-F
BZX84C4V3TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V3TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V3TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 4.3V SOT-363 242250 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C4V3TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 4.3V SOT-363 590500 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C4V3TS-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
311-83-159-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-159-41-001101 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-159-41-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-159-41-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-013-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-013-53-001101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-013-53-001101 Preci-Dip 298650 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1892680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1892680000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1892680000 Weidmuller 147200 2016+ BLT 5.08/21/180LH SN BK Unitronix Electronics Limited
1357990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Stacked 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1357990000 Weidmuller 147140 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1357990000 Weidmuller 298710 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-028-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-028-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-028-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-028-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-028-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0537800770 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1357850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Stacked 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1357850000 Weidmuller 157210 2016+ S2CD-THR 3.50/28/90G 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
0050841150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.250" (6.35mm)