Location : Home > C > CX2016DB20000D0FLJCC
CX2016DB20000D0FLJCC
Share on FacebookShare on Facebook
CX2016DB20000D0FLJCC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CX2016DB20000D0FLJCC CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD 57739 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CX2016DB20000D0FLJCC CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD 91750 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CX2016DB20000D0FLJCC CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD 91750 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CX2016DB20000D0FLJCC CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD 42315 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASBM21BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Black 14-22 AWG
ASBM21BK Amphenol PCD 147760 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 5MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ASBM21BK Amphenol PCD 287690 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 5MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-202 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3508-202 Aries Electronics 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3508-202 Aries Electronics 277410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-202 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
153212-2000-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
811-22-060-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-060-30-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-060-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-060-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157470 2016+ CONN SPRING CONT 60 POS .197 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-060-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277690 2016+ CONN SPRING CONT 60 POS .197 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
826-22-040-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-040-00-001000 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-040-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157730 2016+ CONN HDR SPRING DL 40POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-040-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN HDR SPRING DL 40POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744427-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Copper
2-292141-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin