Location : Home > A > ASVMPC-12.500MHZ-T3
ASVMPC-12.500MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-12.500MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-12.500MHZ-T3 OSC MEMS 12.5MHZ CMOS SMD 88730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-12.500MHZ-T3 OSC MEMS 12.5MHZ CMOS SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-12.500MHZ-T3 OSC MEMS 12.5MHZ CMOS SMD 62565 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-12.500MHZ-T3 OSC MEMS 12.5MHZ CMOS SMD 88730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-1437504-0 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN
9-1437504-0 39655 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
9-1437504-0 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-1437504-0 TYCO/WSI 10000 17+ stander package Global Thunder Electronics Co.,Ltd
805-83-093-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 93 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold