Location : Home > A > ASVMPC-12.352MHZ-T3
ASVMPC-12.352MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-12.352MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-12.352MHZ-T3 OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 56929 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-12.352MHZ-T3 OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 61655 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-12.352MHZ-T3 OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 88930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-12.352MHZ-T3 OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 88930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3244559 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Isolated Orange 12-24 AWG
3244559 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244559 Phoenix Contact 147340 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Unitronix Electronics Limited
3244559 Phoenix Contact 288910 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-534236-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-534236-7 39694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-534236-7 Electronics 27349 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-534236-7 IC 38460 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-534236-7 STOCK 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
546-87-133-14-002135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 133POS GOLD
546-87-133-14-002135 Preci-Dip 147020 2016+ CONN SOCKET PGA 133POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-133-14-002135 Preci-Dip 292800 2016+ CONN SOCKET PGA 133POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-020-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-020-10-457101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-020-10-457101 Preci-Dip 287450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433203-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433203-14-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7763840011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
7763840011 Weidmuller 147690 2016+ SL-SMT5.08/03/180LF BK 1=250PCS Unitronix Electronics Limited
399-10-145-10-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 45 Position Spring Mating Target Connector Through Hole, Right Angle
399-10-145-10-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147280 2016+ CONN SPRING TARGET SGL R/A 45POS Unitronix Electronics Limited
399-10-145-10-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297750 2016+ CONN SPRING TARGET SGL R/A 45POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794954-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
794954-4 657894 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
794954-4 AMP/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
794954-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 4POS FREE HANGING SIMEN Electronics Co.,Ltd
159214-6002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
159214-6002 3M 147540 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 14 PO Unitronix Electronics Limited
159214-6002 3M 277530 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 14 PO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325348-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5-1123723-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
2232043-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin