Location : Home > 4 > 445C33B16M00000
445C33B16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33B16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33B16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD 88950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33B16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD 57749 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33B16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD 88950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C33B16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD 88950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325112-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws