Location : Home > C > CSX750PCC15.3600MT
CSX750PCC15.3600MT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750PCC15.3600MT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750PCC15.3600MT OSC XO 15.36MHZ CMOS TTL SMD 139570 Citizen Finedevice Co Ltd 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CSX750PCC15.3600MT OSC XO 15.36MHZ CMOS TTL SMD 61945 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX750PCC15.3600MT OSC XO 15.36MHZ CMOS TTL SMD 139570 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSX750PCC15.3600MT OSC XO 15.36MHZ CMOS TTL SMD 57219 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX750PCC15.3600MT OSC XO 15.36MHZ CMOS TTL SMD 99850 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
114-93-310-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
114-93-310-41-117000 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-310-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-310-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-310-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1760853001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760853001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760853001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 14POS BK 30PC EKT Electronics Co., Ltd
1760853001 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
AR16-HZL-TT Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
AR16-HZL-TT 39766 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
AR16-HZL-TT Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET MACH PIN ST 16POS TIN EKT Electronics Co., Ltd
AR16-HZL-TT Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4-103777-0-11 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103777-0-11 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103777-0-11 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 22POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103777-0-11 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103777-0-11 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 22POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-316132-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
2-316132-3 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-316132-3 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
2-316132-3 IC 38970 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2-316132-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770041-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug, Front Section White 0.250" (6.35mm)
770041-1 TE Connectivity AMP Connectors 277990 2016+ CONN PLUG FRONT 12POS UNI-MNL II Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770041-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
770041-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG FRONT 12POS UNI-MNL II EKT Electronics Co., Ltd
770041-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG FRONT 12POS UNI-MNL II TPC Global Service Co.Ltd.
5449050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)