Location : Home > C > CSX750PCC60.0000MT
CSX750PCC60.0000MT
Share on FacebookShare on Facebook
CSX750PCC60.0000MT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX750PCC60.0000MT OSC XO 60.000MHZ CMOS TTL SMD 57259 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX750PCC60.0000MT OSC XO 60.000MHZ CMOS TTL SMD 90450 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386913617 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
431501-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws