Location : Home > S > SIT8008ACL7-28S
SIT8008ACL7-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACL7-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACL7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACL7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 41785 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT8008ACL7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACL7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 99070 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through, Isolated Gray 12-28 AWG
3209057 Phoenix Contact 147360 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3209057 Phoenix Contact 288750 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209057 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
416-83-270-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-078-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1630990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630990000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 19POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1630990000 Weidmuller 147180 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS 135DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1630990000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-062-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-062-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-062-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-062-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .255 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-062-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd