Location : Home > A > ASFLMPC-80.000MHZ-Z-T
ASFLMPC-80.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-80.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-80.000MHZ-Z-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 98190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-80.000MHZ-Z-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 42335 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-80.000MHZ-Z-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 98190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-6810-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD
12-6810-90 Aries Electronics 157390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS TIN Unitronix Electronics Limited
12-6810-90 Aries Electronics 157030 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-6810-90 Aries Electronics 278910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431615-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431615-12-0 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-020-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-020-30-001191 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-020-30-001191 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-020-30-001191 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-770970-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Tin