Location : Home > C > CSC10A013K30GPA
CSC10A013K30GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A013K30GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A013K30GPA RES ARRAY 3.3K OHM 9 RES 10SIP 1324500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A013K30GPA standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC10A013K30GPA Resistor Networks & Arrays 10pin 3.3Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC10A013K30GPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-1625868-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 14 OHM 0.1% 1/4W 0805
4-1625868-1 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1625868-1 TE Connectivity AMP Connectors 1003900 NEW RoHS RES SMD 14 OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.
4-1625868-1 TE Connectivity AMP Connectors 1541900 2015+ RES SMD 14 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-1625868-1 TE Connectivity AMP Connectors 898700 1537+ RES SMD 14 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.