Location : Home > C > CSC10A0133K0GPA
CSC10A0133K0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A0133K0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A0133K0GPA standard package with RoHS 45650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC10A0133K0GPA RES ARRAY 33K OHM 9 RES 10SIP 1324600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A0133K0GPA Resistor Networks & Arrays 10pin 33Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com