Location : Home > C > CSC10A013K90GPA
CSC10A013K90GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A013K90GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A013K90GPA RES ARRAY 3.9K OHM 9 RES 10SIP 1324400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A013K90GPA standard package with RoHS 45950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC10A013K90GPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC10A013K90GPA Resistor Networks & Arrays 10pin 3.9Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com