Location : Home > C > CSC06A01100KGPA
CSC06A01100KGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A01100KGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A01100KGPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC06A01100KGPA N/A 11900 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
CSC06A01100KGPA RES ARRAY 100K OHM 5 RES 6SIP 1510500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A01100KGPA standard package with RoHS 45400 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A01100KGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 100Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd