CW01054K00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 54K OHM 13W 10% AXIAL
CW01054K00KE123 IC 39450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01054K00KE123 Vishay Dale 586900 1537+ RES 54K OHM 10W 10 AXIAL Alphatek Technology Limited
CW01054K00KE123 Vishay Dale 600800 RES 54K OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW01054K00KE123 Vishay Dale 692100 17+/18+ RES 54K OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.