Location : Home > C > CSC06A01100RGPA
CSC06A01100RGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A01100RGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A01100RGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 100ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC06A01100RGPA RES ARRAY 100 OHM 5 RES 6SIP 1510400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A01100RGPA standard package with RoHS 45300 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A01100RGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 100ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd