Location : Home > C > CRCW080542K2FKTA
CRCW080542K2FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080542K2FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080542K2FKTA RoHS Compliant 37415 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080542K2FKTA RES SMD 42.2K OHM 1 1/8W 0805 785400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080542K2FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 42.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW080542K2FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW080542K2FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 42.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com