Location : Home > C > CRCW080542R2FKTA
CRCW080542R2FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080542R2FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080542R2FKTA RoHS Compliant 38075 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080542R2FKTA RES SMD 42.2 OHM 1 1/8W 0805 785300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080542R2FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 42.2ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW080542R2FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 42.2ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com