Location : Home > E > EPA240050-P5R-SZ
EPA240050-P5R-SZ
Share on FacebookShare on Facebook
EPA240050-P5R-SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EPA240050-P5R-SZ XFRMR WALL 24VAC 500MA RA ESTAR 8000 CUI Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EPA240050-P5R-SZ RoHS Compliant 40406 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
EPA240050-P5R-SZ XFRMR WALL 24VAC 500MA RA ESTAR 8000 CUI Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DRR-40N Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories MODULE REDUNDANCY 40A DIN RAIL