Location : Home > C > CRCW020117K4FKED
CRCW020117K4FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020117K4FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020117K4FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 17.4Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020117K4FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 17.4Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020117K4FKED RES SMD 17.4K OHM 1 1/20W 0201 701000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020117K4FKED RES SMD 17.4K OHM 1 1/20W 0201 595800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020117K4FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 17.4Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020117K4FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 17.4Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd