Location : Home > C > CB1F-M-12V
CB1F-M-12V
Share on FacebookShare on Facebook
CB1F-M-12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB1F-M-12V ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CB1F-M-12V RELAY AUTO 12VDC FLUX BRKT TYPE 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CB1F-M-12V RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V 3000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor