Location : Home > C > CRCW080512K0JNEB
CRCW080512K0JNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080512K0JNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080512K0JNEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 12Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW080512K0JNEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 12Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW080512K0JNEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 12Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW080512K0JNEB RES SMD 12K OHM 5 1/8W 0805 783400 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW080512K0JNEB RES SMD 12K OHM 5 1/8W 0805 888600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.