Location : Home > C > CRCW080512R0JNEB
CRCW080512R0JNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080512R0JNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080512R0JNEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 12ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW080512R0JNEB ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW080512R0JNEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 12ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW080512R0JNEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 12ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW080512R0JNEB RES SMD 12 OHM 5 1/8W 0805 783300 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW080512R0JNEB RES SMD 12 OHM 5 1/8W 0805 888500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.