Location : Home > C > CRCW020118K2FKED
CRCW020118K2FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020118K2FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020118K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 18.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020118K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 18.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020118K2FKED RES SMD 18.2K OHM 1 1/20W 0201 700900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020118K2FKED RES SMD 18.2K OHM 1 1/20W 0201 595700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020118K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 18.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020118K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 18.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd