Location : Home > C > C320C220J2G5TA
C320C220J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C320C220J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C320C220J2G5TA standard package with RoHS 45880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C320C220J2G5TA CAP CER 22PF 200V 5 RADIAL 893000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C320C220J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 22pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C320C220J2G5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.