Location : Home > B > BFC238560103
BFC238560103
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238560103 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238560103 CAP FILM 0.01 UF 5 2KVDC RAD 1543900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238560103 CAP FILM 0.01 UF 5 2KVDC RAD 895900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC238560103 Film Capacitors MKP 10nF 5 2000Vdc P15mm e3 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com