Location : Home > U > UPJ1K471MHD
UPJ1K471MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1K471MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1K471MHD CAP ALUM 470UF 20 80V RADIAL 585500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1K471MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 80volts 470uF 16x31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com