Location : Home > C > C0805S473K5RACTU
C0805S473K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805S473K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805S473K5RACTU CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0805 1326400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805S473K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47000pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd