Location : Home > C > CGS163T200X5C
CGS163T200X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS163T200X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS163T200X5C CAP ALUM 16000UF 200V SCREW 899100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS163T200X5C CAP ALUM 16000UF 200V SCREW 77870 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS163T200X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16000uF 200V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS163T200X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16000uF 200V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com