Location : Home > L > LGU1J182MELA
LGU1J182MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1J182MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1J182MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU1J182MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 1800uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU1J182MELA CAP ALUM 1800UF 20 63V SNAP 613300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.