Location : Home > B > B43082A2107M
B43082A2107M
Share on FacebookShare on Facebook
B43082A2107M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43082A2107M CAP ALUM 100UF 20 200V RADIAL 798400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43082A2107M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100 F 200V 16x25 SINGLE ENDE 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd