Location : Home > C > C0603C682J3GACTU
C0603C682J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C682J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C682J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 6800pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C682J3GACTU CAP CER 6800PF 25V 5 NP0 0603 705500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C682J3GACTU standard package with RoHS 45480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C682J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 6800pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com