Location : Home > U > UUD1C101MCR1GS
UUD1C101MCR1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUD1C101MCR1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUD1C101MCR1GS CAP ALUM 100UF 20 16V SMD 792400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UUD1C101MCR1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115152006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD