Location : Home > C > C0805C331KCRACTU
C0805C331KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C331KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C331KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 330pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C331KCRACTU CAP CER 330PF 500V 10 X7R 0805 698500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C331KCRACTU standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.