Location : Home > E > ELXS251VSN561MP45S
ELXS251VSN561MP45S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXS251VSN561MP45S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXS251VSN561MP45S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250Volts 560uF 0.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXS251VSN561MP45S CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP 1523900 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com