Location : Home > C > C0402C103J3RACTU
C0402C103J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C103J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C103J3RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0402C103J3RACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C0402C103J3RACTU CAP CER 10000PF 25V 5 X7R 0402 27602 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0402C103J3RACTU CAP CER 10000PF 25V 5 X7R 0402 1446400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00195 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways SOLID WALL DUCT 1.5X2
870025174004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H