Location : Home > G > GCM155R71H223KA55D
GCM155R71H223KA55D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GCM155R71H223KA55D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GCM155R71H223KA55D MURATA SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GCM155R71H223KA55D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM155R71H223KA55D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.022uF 50volts X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM155R71H223KA55D 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GCM155R71H223KA55D CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 0402 29056 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GCM155R71H223KA55D CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 0402 1335600 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-20-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD