Location : Home > B > BFC238356392
BFC238356392
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238356392 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238356392 CAP FILM 3.9NF 5 1600VDC RAD 1226400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238356392 CAP FILM 3.9NF 5 1600VDC RAD 599400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-9036-20 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD