Location : Home > L > LNT1J154MSE
LNT1J154MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1J154MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1J154MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 63volts 150000uF 105 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT1J154MSE CAP ALUM 150000UF 20 63V SCREW 604200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.