Location : Home > B > BFC238356302
BFC238356302
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238356302 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238356302 CAP FILM 3NF 5 1600VDC RAD 1226500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238356302 CAP FILM 3NF 5 1600VDC RAD 599500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCM-110 Cables, Wires - Management Markers CARD MARKER WIRE SOLID
PCM-110 Advantech 79 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PCM-110 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCM-110 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
860160675025 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 180 UF 20% 50 V
875105359001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD