Location : Home > B > BZX84C7V5ET1
BZX84C7V5ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C7V5ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C7V5ET1 DIODE ZENER 7.5V 225MW SOT-23 241900 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C7V5ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C7V5ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
963252-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
122-13-304-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD
122-13-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 2 LVL .300 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
M20-7883346 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-7883346 Harwin Inc. 147350 2016+ 33+33 DIL HORIZ SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7883346 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7883346 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325335-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325335-13-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1644880000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 21POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1644880000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644880000 Weidmuller 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com