Location : Home > A > APT30DS20HJ
APT30DS20HJ
Share on FacebookShare on Facebook
APT30DS20HJ distributors
430005-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430005-13-0 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3006506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through, Isolated Gray 14-26 AWG
3006506 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3006506 Phoenix Contact 147190 2016+ FEED THROUGH MOD TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
T38330-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38330-11-0 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38330-11-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104192-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
104192-4 Electronics 26401 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
104192-4 Electronics 26401 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
104192-4 STOCK 47020 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
803-87-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
812-22-011-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 11 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-011-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-011-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 11POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-011-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 11POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-011-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 11POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
316-87-118-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-118-41-018101 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-118-41-018101 Preci-Dip 297330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5016452020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
5016452020 MOLEX 11761 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
61231020621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
61231020621 WE 12000 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
61231020621 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
61231020621 Wurth Electronics Inc 297850 2016+ CONN HEADER 10 POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1969613-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
1734207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)