Location : Home > B > BZX84C6V2ET1
BZX84C6V2ET1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C6V2ET1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C6V2ET1G ON SOT-23 2830 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C6V2ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V2ET1 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C6V2ET1 DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT-23 242000 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C6V2ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
68685-326 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68685-326 Amphenol FCI 288730 2016+ CONN RCPT 26POS .100 SNG ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-326 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 SNG ROW Global Thunder Electronics Co.,Ltd
68685-326 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 SNG ROW TPC Global Service Co.Ltd.
68685-326 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437538-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS
1437538-2 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437538-2 TE Connectivity AMP Connectors 288750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1437538-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1437538-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET DIP 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd